Praca / Fizjoterapeuta

Praca na stanowisku

Fizjoterapeuta

Zakres obowiązków:

  • rehabilitacja dzieci: wady postawy (skoliozy, wady stóp),
  • rehabilitacja osób dorosłych,
  • planowanie pojedynczych zabiegów i całej terapii według najnowszej wiedzy,
  • godziny pracy 8-14 i 14-20, pięć dni w tygodniu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe potwierdzone dyplomem,
  • doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi, (leczenie zachowawcze  jak i pooperacyjne),
  • mile widziane kursy specjalistyczne do prowadzenia skolioz,
  • prawo wykonywania zawodu,
  • OC zawodowe,
  • duży poziom empatii i orientacja na pacjenta,
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej.
  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację z pacjentem.

Oferujemy:

  • przestronną i dobrze wyposażoną salę rehabilitacyjną,
  • pracę w zgranym zespole wysokiej klasy lekarzy ortopedów, neurochirurgów, diagnostów, pielęgniarek i fizjoterapeutów,
  • możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji,
  • wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności.

Ogłoszenie dotyczy pracy w placówce Centrum Medyczne Gamma przy ul Bobrowieckiej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@cmgamma.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-785), przy ul. Broniewskiego 3, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. zm.).”